bitlogistics.pl

Strona o motoryzacji i biznesie

inpost
Biznes

Oferta InPost dla firm – zobacz, co możesz zyskać

Kurier InPost to prężnie rozwijająca się marka, która zrewolucjonizowała rynek. Każdy słyszał o Paczkomatach i większość z nich korzystała. InPost nie zatrzymuje się ani nie zwalnia tempa. Kurier ma świetną ofertę zarówno dla klientów indywidualnych, jak i dla firm. Jeśli więc szukasz odpowiedniego miejsca, aby nawiązać z nim współpracę, to kurier InPost sprawdzi się znakomicie. Oto, co ma do zaoferowania firma dla Twojego biznesu. Sprawdź i korzystaj!

Jakie paczki obsługuje kurier InPost dla klienta biznesowego?

Kurier ecommerce obsługuje kilka typów paczek. Pozwala to na dostosowanie oferty do danej firmy. Za paczkę standardową uznaje się przesyłkę o gabarycie wagowym nieprzekraczającym 50 kg. Jej bok może mieć maksymalnie 120 cm, a ogólne wymiary w sumie 220 cm. Za paczkę niestandardową uznaje się przesyłkę przekraczającą podane normy lub taką, która ma nieregularne kształty. Kolejny typ to paczka gabarytowa. W tym przypadku iloczyn długości, wysokości i szerokości może wynosić nawet 6000 cm. Następnie mamy paczkę dłużycową. Może ważyć do 30 kg, a jej bok przekracza 200 cm. To odróżnia ją od paczki standardowej. Jednak jej maksymalna długość nie może przekroczyć 350 cm. Nie zalicza się tu jednak dopłaty za paczkę niestandardową. Ostatni typ to popularna w firmach paleta. Może ważyć od 70 do nawet 800 kg. Jednak jej wymiary nie mogą przekraczać 120x80x180 cm. 

Jakie dopłaty za przesyłki są przewidywane u kuriera InPost?

Jak już wiemy, dopłata pojawia się w przypadku przesyłki niestandardowej. Kurier InPost pobiera także dodatkową opłatę za przekroczenie 5o kg w przypadku paczki gabarytowej. Za każdy rozpoczęty kilogram dopłaca się 3 zł. Jeśli chodzi o przesyłki dłużycowe, to za każdy metr długości powyżej 2 m dopłaca się 100 zł. Jeśli chodzi o palety, to dopłata jest przewidziana wtedy, gdy waga przekracza 800 kg. Opłata wynosi wtedy 3 zł za każdy rozpoczęty kilogram. Trzeba też wiedzieć o wysyłaniu ADR, czyli przesyłek niebezpiecznych. Koszt jednej takiej paczki to 99 zł. Kolejne kosztują 999 zł. 

Usługi dodatkowe od kurier InPost dla firm 

Kurier InPost oferuje wiele usług dodatkowych. Każdy przedsiębiorca może zdecydować, na co chce przeznaczyć dodatkowe fundusze. Może być to ubezpieczenie, przesyłka pobraniowa, doręczenie ekspresowe czy też serwis SMS albo email. Opcje dodatkowego ubezpieczenia są bardzo przystępne cenowo. Jeśli więc zależy Ci na jeszcze większej ochronie, to warto zdecydować się na takie rozwiązanie. Kurier InPost oferuje wiele przydatnych i ułatwiających współpracę opcji. Warto skontaktować się indywidualnie i znaleźć najlepsze rozwiązanie dla danej firmy. Z pewnością uda się dojść do najlepszych warunków i nawiązać satysfakcjonującą współpracę. Jeśli więc szukasz dobrego i sprawdzonego kuriera dla Twojej firmy, to będzie naprawdę dobra opcja. Koniecznie zapoznaj się z całym wachlarzem usług! 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.