Strona główna
Motoryzacja
Tutaj jesteś

Jak stosować dodatek do paliwa Ceramizer

19 lipca 2022 dodatek do paliwa Ceramizer


Produkty Ceramizer cieszą się w ostatnim czasie ogromnym zainteresowaniem. Są to zarówno płukanki do silnika, jaki i dodatki do paliwa. Można śmiało powiedzieć, że coraz trudniejsze zadania stawiane są przed silnikiem samochodu. Główne przyczyny to oczywiście surowsze normy emisji spalin oraz natężony ruch na drogach.

Czym jest dodatek do paliwa?

Dawno już minęły czasy, gdy olej silnikowy był jedynie smarnym środkiem. Jest to dziś środek wielozadaniowy, który pomaga zabezpieczyć każdą jednostkę napędową. W bardzo wymagających warunkach użytkowania olej może sobie jednak nie poradzić. W tym artykule wyjaśnimy, jakie zalety ma dodatek do paliwa Ceramizer i podpowiemy, kiedy najlepiej go użyć. Nie tylko ogranicza on emisję szkodliwych spalin, ale również zapewnia czystość silnika i obniża zużycie paliwa. W ten sposób można skutecznie wydłużyć żywotność jednostki napędowej. Można w ten sposób zaoszczędzić sporo na naprawach jak i samej benzynie. Warto zwrócić szczególną uwagę na fakt, że w olejach silnikowych stosowane są modyfikatory, które są gwarancją wysokich właściwości ochronnych. Dodatkowo właściwości antykorozyjne także są bardzo ważne. Producent zadbał o to, aby dodatek ten jak najlepiej spełniał swoje zadanie.  Specjaliści którzy już wypróbowali Ceramizer, polecają go swoim klientom. Dodatek ten nadaje określone właściwości. Czasami sam olej silnikowy może nie być wystarczający. Ceramizer znajduje zastosowanie dokładnie w takiej sytuacji. Należy pamiętać, że niektóre jednostki napędowe mają większe wymagania. Są to przede wszystkim wiekowe wyeksploatowane silniki oraz jednostki sportowe. Dodatek Ceramizer dolany do oleju silnikowego może poprawić szczelność silnika i jednocześnie zabezpieczyć jednostkę przed korozją. To niewielka inwestycja, która pozwoli ci zaoszczędzić niemałą sumę na naprawach w ciągu roku.

Zabezpieczenie silnika

Wewnętrzne elementy silnika także można zabezpieczyć przed zużyciem dokładnie w ten sam sposób. Wszystkich właściwości jednak nie jest w stanie spełnić jeden dodatek. Każdy powinien znaleźć coś dla siebie, ponieważ wybór dodatków do oleju jest naprawdę bardzo duży. Można powiedzieć, że nie ma żadnych przeciwwskazań do stosowania dodatków do oleju silnikowego. Dodatki do olejów stosowane są w branży motoryzacyjnej już od wielu lat. Wspierają działanie jednostek napędowych, ponieważ mają unikalne właściwości. Ceramizery mają zregenerować metalowe powierzchnie we wnętrzu silnika. Niestety na ciągłe tarcie narażone są niektóre elementy silnika. Warto podkreślić, że ceramizacja to proces wypełniania ubytków w powierzchni metalowej. Podstawą jest utworzenie ceramicznej warstwy ochronnej, która będzie zabezpieczać całą powierzchnię. Mocną zaletą Ceramizera jest także zmniejszenie zużycia paliwa oraz oleju. Ma też pozytywny wpływ na środowisko naturalne, ponieważ pomaga ograniczyć emisję spalin. Ceramizer to produkt, który może wykorzystać każdy posiadacz auta. Aplikacja jest wygodna i szybka.

Wewnętrzne elementy silnika także można zabezpieczyć przed zużyciem dokładnie w ten sam sposób. Idealnym rozwiązaniem będzie tutaj Ceramizer. Płukanka do silnika sprawi, że twój silnik będzie idealnie wyczyszczony od wewnątrz. Wydaje się, że silnika nie trzeba czyścić od środka. Tak naprawdę czynność ta wpływa na jego wydajność i przynosi naprawdę satysfakcjonujące rezultaty. Nie zdajemy sobie sprawy z tego, jak bardzo zaniedbany może być nasz silnik od środka przez lata użytkowania. Warto zwrócić tutaj również uwagę na wymianę oleju. Wlewanie zupełnie innego oleju do silnika również nie jest najlepszym rozwiązaniem. Przed wymianą warto zastosować płukankę do silnika Ceramizer. Oczyści ona silnik od wewnątrz, przez co wydajność po wymianie będzie jeszcze wyższa. 

Warto zapoznać się ze szczegółową instrukcją używania Ceramizera. Najlepiej odwiedzić oryginalną stronę producenta. Dodatki do olejów stosowane są w branży motoryzacyjnej już od wielu lat. Ich popularność z roku na rok coraz to bardziej wzrasta. Wspierają działanie jednostek napędowych, ponieważ mają unikalne właściwości. Ceramizery mają zregenerować metalowe powierzchnie we wnętrzu silnika. Niestety na ciągłe tarcie narażone są niektóre elementy silnika. Warto podkreślić, że ceramizacja to proces wypełniania ubytków w powierzchni metalowej. Podstawą jest utworzenie ceramicznej warstwy ochronnej, która będzie zabezpieczać całą powierzchnię. Mocną zaletą Ceramizera jest także zmniejszenie zużycia paliwa oraz oleju. Ma też pozytywny wpływ na środowisko naturalne, ponieważ pomaga ograniczyć emisję spalin. 

Redakcja bitlogistics.pl

Witaj w naszej redakcji, gdzie biznes, transport, motoryzacja, męskie zainteresowania oraz logistyka łączą się, by dostarczyć Ci wszechstronnej wiedzy i inspiracji w obszarach związanych z rozwojem przedsiębiorstw, mobilnością i fascynującym światem motoryzacji!

MOŻE CIĘ RÓWNIEŻ ZAINTERESOWAĆ

audi a3
Wzmocnienia samochodowe i ich wpływ na wydajność
usterki zawieszenia

Jesteś zainteresowany reklamą?

usterki zawieszenia