bitlogistics.pl

Strona o motoryzacji i biznesie

Motoryzacja

Jak obliczyć ratę leasingu samochodu?

Forma finansowania jaką jest leasing samochodowy w ostatnim czasie staje się coraz to bardziej popularna. Klienci decydują się na tą opcję ze względu korzystnych warunków i szybkiej decyzji w sprawie przyznania. Rata leasingu jest naprawdę niewielka a co najważniejsze, jej wielkość zależy przede wszystkim od ciebie.

Wybór należy do ciebie

VW FS oferuje finansowanie samochodów Grupy Volkswagen klientom indywidualnym w jak najkorzystniejszych niskich ratach. To od ciebie zależy ile dokładnie miesięcznie będziesz za niego spłacać. Decydujesz przede wszystkim o:

  • okresie spłaty lat
  • wysokości wpłaty własnej
  • miesięcznym limicie kilometrów.

Każdy z tych elementów ustalasz na stronie VW FS za pomocą rozwiązania jakim jest internetowy kalkulator leasingu samochodowego. Masz czas aby spokojnie dostosować najbardziej odpowiednie warunki do twoich możliwości.

Oblicz ratę leasingu bez wychodzenia z domu

Jak wyżej wspomniano, nie musisz nigdzie wychodzić aby obliczyć swoją miesięczną ratę. Wystarczy ci tylko telefon, tablet lub komputer z dostępem do internetu. Klikając w link autonowezawsze.pl przekierujesz się na kalkulator leasingu samochodowego u VW FS. Za pomocą suwaków w parę sekund dostosujesz wszystkie parametry. Zastanów się na spokojnie nad każdym z nich. Szczególnie warto skupić tutaj uwagę na limicie przebytych kilometrów w ciągu roku. Oszacuj ile mniej więcej planujesz ich przebyć. Może chciałbyś udać się w dłuższą podróż po Europie lub potrzebujesz samochód tylko do pracy i odbierania dzieci ze szkoły?

Parę sekund i gotowe

Jeżeli wybrałeś już swój wymarzony model samochodu, ustaliłeś okres finansowania, opłatę wstępną oraz roczny limit kilometrów to właściwie połowa sukcesu za tobą. Teraz wystarczy już jedynie zamówić kontakt z pracownikiem i dogadać wszystkie szczegóły. Skontaktuje się on z tobą jak najszybciej to możliwe. Do salonu udasz się tylko na podpisanie końcowej umowy. Formalności jest naprawdę niewiele. Cały proces nie jest tak skomplikowany jak w przypadku załatwiania tradycyjnego kredytu. Możesz czuć się tutaj bezpiecznie i pewnie, wszystko pójdzie szybko i bezproblemowo.

Dealerzy do  twojej dyspozycji

W razie jakichkolwiek wątpliwości, na każdym etapie służą ci pomocą dealerzy VW FS. Warto pytać jeśli coś nie jest jasne. Szczególnie wtedy kiedy temat ten jest dla ciebie czymś zupełnie nowym i potrzebujesz szczegółowego wytłumaczenia. Pracownicy z chęcią udzielą odpowiedzi na nurtujące cię pytania.