Добро пожаловать в блог - BIT Logistics
Pусский

(Polski) Witamy na blogu

Извините, этот техт доступен только в “польский”. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in the alternative language. You may click the link to switch the active language.

”Pomogliśmy dostarczyć towar już do ponad 14 000 klientów. A pomyśleć, że jako firma spedycyjna działamy dopiero dwa lata …” Ta refleksja prezesa firmy Buyout Invest wiele mówi na temat szybkości rozwoju marki BIT Logistics. Stała się też inspiracją do założenia naszego bloga, na którym chcemy dzielić się wiedzą i doświadczeniem zdobytym w branży TSL.
Prowadzenie działalności związanej ze spedycją i transportem nie jest łatwym “kawałkiem chleba”. Dowodem na to niech będzie pierwsza połowa 2017 roku – po latach przyspieszenia na rynku przewozów nadeszły trudne chwile. Przepisy płacowe o minimalnym wynagrodzeniu pracowników, niedostateczna liczba kierowców czy wymagania administracyjne nakładane na przedsiębiorców, okazały się zbyt kosztowne dla wielu polskich przewoźników.
Będziemy blogować właśnie w odpowiedzi na niepokój panujący wśród wielu przedsiębiorców. Napiszemy, jak to się stało, że gdy na rynek padł blady strach z powodu dynamiki zmian w krajach unijnych, my proponujemy firmom przewozowym umowę o współpracę z gwarancją przebiegu i szybkim terminem płatności. Odpowiemy na pytanie: dlaczego BIT Logistics, jako firma transportowa, wciąż powiększa flotę o nowe ciągniki i naczepy, w sytuacji gdy brak kierowców na rynku jest coraz bardziej odczuwalny. Zdradzimy również, jak to jest, że gdy niektóre firmy spedycyjne mają problem z płynnością finansową, my budujemy nową centralę w Gdańsku, otwieramy oddział w Łodzi i rekrutujemy kolejnych profesjonalistów do BIT Team.
Nie będziemy jednak blogować o tym, że problemy obecne w branży TSL nas nie dotyczą. Wręcz odwrotnie – o wielu z nich opowiemy i opiszemy rozwiązania, które zastosowaliśmy. Z bloga dowiesz się np. dlaczego flotę ponad 50 busów jednak zredukowaliśmy o prawie połowę, na jakie wydarzenia rynku TSL (nie)warto jeździć czy jak szkolić spedytorów.
Chcemy opowiedzieć naszą historię, bo ta praca i wyzwania nas po prostu pasjonują. Jeśli więc ciekawi Cię tematyka branży TSL, chcesz być na bieżąco z naszymi nowymi rozwiązaniami i wpisami na blogu, zapisz się na newsletter.

Zapisz się do newslettera!

АБСОЛЮТНАЯ ГАРАНТИЯ

УЗНАЙТЕ БОЛЬШЕ О НАШЕМ ПРЕДЛОЖЕНИИ
ul. Magazynowa 7,
80-180 Kowale
Zgodnie z przepisem art. 13 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. informujemy, iż:
  1. 1. Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest BUYOUT INVEST Sp. z o.o. z siedzibą w Kowalach, ul. Magazynowa 7, 80-180 Kowale;
  2. 2. Kontakt z Inspektorem Ochrony Danych - Norbertem Boguckim możliwy jest pod adresem email: boguckin@bestwayconsulting.pl;
  3. 3. Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą jedynie na podstawie i w celu realizacji umowy, na podstawie przepisu art. 6 ust. 1 lit. b) ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.;
  4. 4. Odbiorcami Pani/Pana danych osobowych będą wyłącznie osoby do tego upoważnione;
  5. 5. Pani/Pana dane osobowe przechowywane będą przez okres niezbędny do realizacji umowy;
  6. 6. Posiada Pani/Pan prawo do: żądania od administratora dostępu do danych osobowych, prawo do ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia danych;
  7. 7. Ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego;
  8. 8. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, przy czym niezbędne do zawarcia i realizacji umowy;