Oferta dla przewoźnika – Bit Logistics
Polski

Oferta

Dla przewoźnika

Stała
współpraca

Dla przewoźników


Poszukujemy przewoźników, z którymi nawiążemy długoterminowe relacje. Zapraszamy firmy transportowe posiadające w swoim taborze ciągniki siodłowe z naczepami 13,6 m (firana, burto-firana, plandeka).

Nasz zasięg to głównie zachodnia, środkowa i południowa Europa, z wyszczególnieniem następujących krajów: DE, FR, UK, BENELUX, CH, IT, ES, CZ, SK, SLO. Oferujemy 0,95 € za kilometr ładowny i 0,90 € za “pusty”.

Rozwój

Rzetelność i terminowość

BIT Logistics to firma, którą wyróżnia wiarygodność. Naszym wyznacznikiem jest systematyczny rozwój - to dlatego Klienci cenią sobie powziętą współpracę. Nasz transport drogowy gwarantuje bezpieczeństwo przewozów krajowych i międzynarodowych. Wynikiem naszej ciężkiej pracy jest zaufanie i stała współpraca z kontrahentami z całej Europy. Zadowolenie naszych Klientów motywuje nas do działania. Najważniejszymi czynnikami jakimi się kierujemy jest rzetelność, terminowość oraz profesjonalizm.

Obsługa
24h na dobę

Szybka pomoc

Przewoźnikom współpracującym z firmą BIT Logistics oferujemy szybką i fachową pomoc we wszystkich sprawach.

Nasi spedytorzy biegle rozmawiają w języku angielskim, francuskim, niemieckim, hiszpańskim i włoskim, co zapewnia błyskawiczne znalezienie najlepszych i najtańszych rozwiązań we wszystkich krajach na trasie przewozu.

Umowa

Nasze relacje z firmami transportowymi opieramy na umowie o współpracy co daje gwarancje współpracy dla obydwu stron.

Zasięg terytorialny

Wykonujemy frachty na terenie zachodniej, środkowej i południowej Europy, z wyszczególnieniem następujących krajów:

Stawka (nie dotyczy export/import z kraju)
 • 0,95 EUR za kilometr ładowny i 0,90 EUR za “pusty”.

 

Termin płatności

Termin płatności wynosi 30 dni od daty otrzymania poprawnie dostarczonych dokumentów.

Skonto

Dajemy możliwość skorzystania z opcji skonto, skracając termin płatności nawet do 1 dnia.

Wsparcie

Pomoc w rozliczaniu oraz informacje o płacy minimalnej w krajach UE.

Kilometry

Gwarantujemy przebiegi od 10000 km – 13000 km / 4 tyg. Kilometry są przeliczane wg mapy PTV oraz podawane każdorazowo na zleceniach transportowych.

 

System pracy kierowcy

Preferujemy system 4/1, tzn.: 4 pełne tygodnie (28 dni – 3 weekendy) w trasie liczone od momentu zakończenia trasy wylotowej z kraju do momentu rozpoczęcia trasy powrotnej do kraju, a następnie 1 tydzień przerwy; przy takim systemie jesteśmy w stanie zapewnić najlepsze osiągi oraz efekty pracy. 3/1: 3 pełne tygodnie (21dni) liczone od momentu zakończenia trasy wylotowej z kraju, do momentu rozpoczęcia trasy powrotnej do kraju, 1 tydzień (7 dni) przerwy. 2/1: 2 pełne tygodnie (14 dni) liczone od momentu zakończenia trasy wylotowej z kraju, do momentu rozpoczęcia trasy powrotnej do kraju, 1 tydzień (7 dni) przerwy.

 

Dokumenty potrzebne do rozliczeń
  • list przewozowy CMR w dwóch egzemplarzach,
  • wszystkie dokumenty otrzymane przez kierowcę na miejscu załadunku lub na miejscu rozładunku ( w tym dokumenty z wagi, kwity paletowe, itp.),
  • faktura VAT zawierająca numer zlecenia transportowego, kurs euro oraz tabele NBP z dnia poprzedzającego dzień wykonania usługi, faktura wystawiona w walucie EUR/PLN.

Załącznik nr 3 do umowy: Ogólne Warunki Zlecenia

Chcesz nawiązać współpracę? Wypełnij formularz a oddzwonimy!

Nie jesteś jeszcze naszym klientem, a interesuje Cię nasza oferta?

Kontakt lub poproś o kontakt na adres: przewoznik@bitlogistics.pl

Pełna gwarancja

Poznaj ofertę
ul. Magazynowa 7
80-180 Kowale
Zgodnie z przepisem art. 13 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. informujemy, iż:
 1. 1. Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest BUYOUT INVEST Sp. z o.o. z siedzibą w Kowalach, ul. Magazynowa 7, 80-180 Kowale;
 2. 2. Kontakt z Inspektorem Ochrony Danych - Norbertem Boguckim możliwy jest pod adresem email: boguckin@bestwayconsulting.pl;
 3. 3. Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą jedynie na podstawie i w celu realizacji umowy, na podstawie przepisu art. 6 ust. 1 lit. b) ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.;
 4. 4. Odbiorcami Pani/Pana danych osobowych będą wyłącznie osoby do tego upoważnione;
 5. 5. Pani/Pana dane osobowe przechowywane będą przez okres niezbędny do realizacji umowy;
 6. 6. Posiada Pani/Pan prawo do: żądania od administratora dostępu do danych osobowych, prawo do ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia danych;
 7. 7. Ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego;
 8. 8. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, przy czym niezbędne do zawarcia i realizacji umowy;