bitlogistics.pl

Strona o motoryzacji i biznesie

Biznes

Odkurzacze przemysłowe Delfin – poznaj ofertę firmy ITS Science

Efektywne, szybkie i bezpieczne usuwanie zanieczyszczeń, pyłów oraz różnego typu odpadów powstających w trakcie procesów technologicznych w obiektach przemysłowych to bezwzględna konieczność. Wynika ona nie tylko z potrzeby utrzymania pożądanego poziomu czystości i porządku na poszczególnych stanowiskach pracy, ale także z obowiązujących przepisów BHP, sanitarnych czy przeciwpożarowych.

Delfin – wiodący producent odkurzaczy przemysłowych

Firma Delfin to włoski producent i dostawca najwyższej światowej klasy odkurzaczy przemysłowych dla szeroko pojętego sektora przemysłowego. Od początku swojego istnienia, czyli od 1991 roku, Delfin skupia się na projektowaniu, tworzeniu i dostarczaniu innowacyjnych, nowoczesnych oraz przemyślanych rozwiązań, które zapewniają najwyższe bezpieczeństwo i przekraczają wymagane standardy. Wszystkie odkurzacze przemysłowe Delfin produkowane są zgodnie z normą ISO 9001.

Odkurzacze przemysłowe Delfin dostępne w ITS Science

Odkurzacze przemysłowe optymalnie spełniające potrzeby danego przedsiębiorstwa pozwalają spełnić nawet najbardziej rygorystyczne normy i przepisy, poprawiając jednocześnie warunki pracy i tym samym jej jakość. Z tego względu w oferta ITS Science obejmuje szeroką gamę odkurzaczy przemysłowych marki Delfin – światowej klasy producenta tego typu urządzeń na potrzeby dowolnego sektora przemysłu.

Odkurzacze przemysłowe STANDARD

Odkurzacze przemysłowe klasy STANDARD dostępne w ITS Science to urządzenia o mocy od 1 do 7,5 kW, które idealnie sprawdzają się np. w laboratoriach, zakładach produkcyjnych i innych typowych zastosowaniach przemysłowych. Dostępne są zarówno modele o kompaktowej konstrukcji, jak i urządzenia większe, przeznaczone do pracy po integracji z centralnym systemem odkurzania.

Odkurzacze przemysłowe ATEX

Przemysłowe odkurzacze ATEX to urządzenia przeznaczone do pracy w tych zakładach pracy, w których wydzielone zostały strefy zagrożone wybuchem. Odkurzacze Delfin klasy ATEX dostępne w ITS Science to modele, które zostały zaprojektowane tak, by usuwać zanieczyszczenia oraz pyły wydajnie i z zachowaniem maksymalnego poziomu bezpieczeństwa.

Odkurzacze przemysłowe INERT

Tej klasy odkurzacze przemysłowe są przeznaczone do pracy w najtrudniejszych i najbardziej wymagających warunkach. Zasadnicze zastosowanie urządzeń klasy INERT to bezpieczne usuwanie pyłów wybuchowych, przewodzących oraz reaktywnych, jak również cieczy i ciał stałych. Odkurzacze przemysłowe INERT z oferty ITS Science posiadają system inertyzacji zanurzeniowej, który umożliwia skuteczne i bezpieczne usuwanie pyłu metalowego oraz efektywną neutralizację niebezpiecznych proszków metalicznych.

Odkurzacze przemysłowe CLEAN ROOM

Odkurzacze z kategorii CLEAN ROOM to urządzenia przeznaczone do użytkowania w pomieszczeniach, w których wymagane jest utrzymanie sterylności (pomieszczeniach czystych). Odkurzacze przemysłowe Delfin należące do tej klasy spełniają najbardziej rygorystyczne wymogi (Clean Room ISO 4), co pozwala stosować je m.in. w branży farmaceutycznej, laboratoriach, mikroelektronice czy mechanice precyzyjnej.

ITS Science – renomowany dystrybutor najwyższej jakości odkurzaczy przemysłowych

ITS Science to polski dystrybutor, dostawca oraz producent najwyższej klasy rozwiązań przeznaczonych do zastosowania w branży farmaceutycznej, spożywczej, paliwowej, energetycznej i innych sektorach przemysłu. Dzięki bogatemu doświadczeniu, zespołowi wysoko wykwalifikowanych specjalistów oraz indywidualnemu podejściu do każdego projektu, ITS Science dostarcza wyłącznie najwyższej klasy rozwiązania oraz usługi. Z pełnym portfolio produktów i usług firmy można zapoznać się na stronie internetowej ITS Science.

Artykuł sponsorowany