(Polski) Oferta firmy transportowej | BIT Logistics
Italiano

(Polski) Oferta firmy transportowej

Ci spiace, ma questo articolo è disponibile soltanto in polacco. Per ragioni di convenienza del visitatore, il contenuto è mostrato sotto nella lingua alternativa. Puoi cliccare sul link per cambiare la lingua attiva.

Oferta firmy transportowej BIT Logistics

 

Jako firma logistyczno-spedycyjna pomagamy przedsiębiorstwom produkcyjnym i handlowym szybko i bezpiecznie dostarczać towar do klientów na terenie całej Unii Europejskiej i Szwajcarii. Bezpieczeństwo, niezawodność i terminowość – to na tych wartościach oparta jest nasza oferta firmy transportowej.

Na pierwszym miejscu stawiamy bezpieczeństwo. Potwierdzeniem tego jest Certyfikat ISO 28000, który jest gwarantem ochrony towaru podczas transportu w ramach naszej oferty firmy transportowej. Uzyskaliśmy go jako jedna z zaledwie kilku firm w Polsce. Dzięki systemom zarządzania bezpieczeństwem łańcucha dostaw i sprawnej pracy zespołu profesjonalistów nasi Klienci mogą być spokojni o przewożony przez nas towar. Dla każdego Klienta planujemy indywidualny proces transportu ładunku poprzez możliwie najszybszą, jak i najbezpieczniejszą dla ładunku trasę.

ciężarówki Bitlogistics

Chcąc być niezawodni, stale poszukujemy nowych rozwiązań w naszej ofercie firmy transportowej: wykorzystując najnowsze technologie i korzystając z nowoczesnej floty spełniającej rygorystyczne normy ekologiczne EURO 5 i 6. Transport drogowy realizujemy nowymi ciągnikami siodłowymi marki Mercedes, Renault, DAF, MAN i Iveco z naczepami oraz transport lekki pojazdami o DMC do 3,5 t. Przewozimy głównie towary neutralne do 24 ton.

Same pojazdy to jednak nie wszystko — realizacja oferty firmy transportowej przy zachowaniu tak wysokiej jakości jest niemożliwa bez odpowiedniej kadry kierowców, którzy są w stanie zrealizować nawet najtrudniejsze i wymagające szybkiego działania przewozy na terenie zachodniej, środkowej i południowej Europy. Nasze doświadczenie i zadowolenie Klientów pozwala nam stwierdzić, że nie mamy sobie równych w transporcie drogowym, zwłaszcza w Trójmieście!

Dzięki nowoczesnym systemom telemetrycznym, doskonałej organizacji pracy oraz niezawodnemu taborowi każdy ładunek dostarczamy w określone miejsce w umówionym czasie. Oferujemy wsparcie w przypadku jakiegokolwiek problemu i jesteśmy zawsze w kontakcie i do dyspozycji naszych Klientów. Można być pewnym, że wybierając naszą ofertę firmy transportowej, dowieziesz swoje towary do każdego miejsca, które wybierzesz, zarówno w granicach Polski, jak i krajach Europejskich. Po prostu skontaktuj się z nami, a my zajmiemy się resztą Twoich zmartwień.

oferta firmy transportowej Bitlogistics

We are happy to offer you a partnership. Fill in the form and we will call you back!

Non sei ancora nostro cliente e sei interessato alla nostra offerta?

CONTATTO o chiedi di essere contattato all’indirizzo: przewoznik@bitlogistics.pl

GARANZIA TOTALE

Poznaj ofertę
ul. Magazynowa 7,
80-180 Kowale
Zgodnie z przepisem art. 13 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. informujemy, iż:
  1. 1. Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest BUYOUT INVEST Sp. z o.o. z siedzibą w Kowalach, ul. Magazynowa 7, 80-180 Kowale;
  2. 2. Kontakt z Inspektorem Ochrony Danych - Norbertem Boguckim możliwy jest pod adresem email: boguckin@bestwayconsulting.pl;
  3. 3. Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą jedynie na podstawie i w celu realizacji umowy, na podstawie przepisu art. 6 ust. 1 lit. b) ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.;
  4. 4. Odbiorcami Pani/Pana danych osobowych będą wyłącznie osoby do tego upoważnione;
  5. 5. Pani/Pana dane osobowe przechowywane będą przez okres niezbędny do realizacji umowy;
  6. 6. Posiada Pani/Pan prawo do: żądania od administratora dostępu do danych osobowych, prawo do ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia danych;
  7. 7. Ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego;
  8. 8. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, przy czym niezbędne do zawarcia i realizacji umowy;