Logo - BIT Logistics

Polski

Oferta

Dla przewoźnika

Stała
współpraca

Dla przewoźników

Poszukujemy przewoźników, z którymi nawiążemy długoterminowe relacje. Zapraszamy firmy transportowe posiadające w swoim taborze ciągniki siodłowe z naczepami 13,6 m (firana, burto-firana, plandeka).

Nasz zasięg to głównie zachodnia, środkowa i południowa Europa, z wyszczególnieniem następujących krajów: DE, FR, UK, BENELUX, CH, IT, ES, CZ, SK, SLO. Oferujemy 1€ za każdy przejechany kilometr.

Rozwój

Rzetelność i terminowość

BIT Logistics to firma, którą wyróżnia wiarygodność. Naszym wyznacznikiem jest systematyczny rozwój - to dlatego Klienci cenią sobie powziętą współpracę. Nasz transport drogowy gwarantuje bezpieczeństwo przewozów krajowych i międzynarodowych. Wynikiem naszej ciężkiej pracy jest zaufanie i stała współpraca z kontrahentami z całej Europy. Zadowolenie naszych Klientów motywuje nas do działania. Najważniejszymi czynnikami jakimi się kierujemy jest rzetelność, terminowość oraz profesjonalizm.

Obsługa
24h na dobę

Szybka pomoc

Przewoźnikom współpracującym z firmą BIT Logistics oferujemy szybką i fachową pomoc we wszystkich sprawach.

Nasi spedytorzy biegle rozmawiają w języku angielskim, francuskim, niemieckim, hiszpańskim i włoskim, co zapewnia błyskawiczne znalezienie najlepszych i najtańszych rozwiązań we wszystkich krajach na trasie przewozu.

Umowa

Nasze relacje z firmami transportowymi opieramy na umowie o współpracy co daje gwarancje współpracy dla obydwu stron.

 

Zasięg terytorialny

Wykonujemy frachty na terenie zachodniej, środkowej i południowej Europy, z wyszczególnieniem następujących krajów:

 

Stawka (n.d. export/import z kraju)
  • 1€ za każdy przejechany kilometr

 

Termin płatności

Termin płatności wynosi 45 dni od daty otrzymania poprawnie dostarczonych dokumentów.

 

Skonto

Dajemy możliwość skorzystania z opcji skonto, skracając termin płatności nawet do 1 dnia.

 

Wsparcie

Pomoc w rozliczaniu oraz informacje o płacy minimalnej w krajach UE.

Kilometry

Gwarantujemy przebiegi od 10000 km – 13000 km / 4 tyg. Kilometry są przeliczane wg mapy Google oraz podawane każdorazowo na zleceniach transportowych.

 

System pracy kierowcy

Preferujemy system 4/1 tzn.: 4 pełne tygodnie (26 dni – 3 weekendy) w trasie liczone od momentu zakończenia trasy wylotowej z kraju, do momentu rozpoczęcia trasy powrotnej do kraju, 1 tydzień przerwy; Przy takim systemie jesteśmy w stanie zapewnić najlepsze osiągi oraz efekty pracy.

3/1 : 3 pełne tygodnie (21dni) ) liczone od momentu zakończenia trasy wylotowej z kraju, do momentu rozpoczęcia trasy powrotnej do kraju, 1 tydzień (7 dni) przerwy

 

Dokumenty potrzebne do rozliczeń
  • list przewozowy CMR w dwóch egzemplarzach
  • wszystkie dokumenty otrzymane przez kierowcę na miejscu załadunku lub na miejscu rozładunku ( w tym dokumenty z wagi, kwity paletowe, itp.)
  • faktura VAT zawierająca numer zlecenia transportowego, kurs euro oraz tabele NBP z dnia poprzedzającego dzień wykonania usługi, faktura wystawiona w walucie EUR/PLN

 

Nie jesteś jeszcze naszym klientem, a interesuje Cię nasza oferta?

Kontakt lub poproś o kontakt na adres: przewoznik@bitlogistics.pl

Pełna gwarancja

Poznaj ofertę
ul. Jaśkowa Dolina 9/4
80-252 Gdańsk