Logo - BIT Logistics

Polski

O nas

Nasza
motywacja

Rozwój i satysfakcja klienta

Jesteśmy stabilną firmą na rynku, której priorytetem jest rozwój i satysfakcja klienta. Wynikiem naszej ciężkiej pracy jest zaufanie i stała współpraca z kontrahentami z całej Europy. Najważniejszymi czynnikami jakimi się kierujemy jest rzetelność, terminowość oraz profesjonalizm.

Nasz team

Zgrany i zaangażowany zespół

BIT Logistics tworzy zgrany zespół młodych ludzi, którzy z zaangażowaniem wykonują swoją pracę. Doświadczenie w pracy na rynku transportowym i obycie w spedycji pozwoliło nam na zaistnienie na najważniejszych rynkach europejskich, gdzie aktywnie współpracujemy z Klientami.

Nasze
zadanie

Rzetelna współpraca

Naszym celem jest rzetelna współpraca z naszymi przewoźnikami oraz kierowcami. Dbamy o to, aby jakość naszych usług była na najwyższym poziomie, a towar dotarł w odpowiednie miejsce i w odpowiednim czasie.

BIT Logistics to firma przewozowa z wieloletnim doświadczeniem na rynku. Nasz zespół współtworzą profesjonaliści, dla których bezpieczeństwo i szybkość przewozu stanowi nadrzędny priorytet. Firma logistyczna BIT Logistics gwarantuje całodobowe wsparcie dla swoich Klientów. Setki Klientów zaufało już naszym działaniom. Dołącz do nich już dziś i przekonaj się o skuteczności naszej firmy przewozowej. Dowiedz się o nas więcej!

SŁUŻYMY POMOCĄ

Szukasz pracy?

Sprawdź wolne wakaty
ul. Magazynowa 7
80-180 Kowale